+370 699 57840 , +370 625 89910 info@ekoska.lt

Aliuminio Stoginės

Mūsų gaminamos stoginės iš tvirtos aliuminio profilių konstrukcijos pasižymi aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu, kurį gali patvirtinti ne vienas per 15 įmonės gyvavimo metų aplankytas klientas.

Stoginės Naudojimas

Aliuminio stoginės dažniausiai naudojamos terasoms šalia namų siekiant apsisaugoti nuo lietaus, vėjo ar saulės. Tačiau taip pat jos gali būti pritaikytos ir kitiems įvairiems poreikiams. Pavyzdžiui aliuminio stoginė gali būti naudojama kaip stoginė automobiliui ar dviračiams, siekiant apsaugoti automobilį nuo išorės poveikių.

Ilgaamžiškumas

Kitaip nei medinės stoginės, aliuminio stoginės, praktiškai nesidevi. Gamybai naudojami patvarūs aliuminio profiliai. Konstrukcija atlaiko ir gausų sniegą žiemą, ir stiprius vėjus rudenį, tad yra išties ilgaamžė. Be to, stoginėje įmontuojama integruota lietaus vandens surinkimo sistema.

Stoginės, Terasos stiklinimas

Veranda

Stoginės gali būti įstiklintos stacionariomis vitrinomis arba stumdomis rėminėnis ar berėmemis sistemomis. Taip sukuriamas vadinamas žiemos sodas ar veranda, kadangi su pilnu įstiklinimu visiškai pasislepiate nuo išorės poveikių (lietaus, sniego, vėjo). Turėdami pilnai įstiklintą terasą prailginsite jos naudojimo sezoną, o įsirengus šildytuvą naudotis ja galėsite apvalius metus.

Montavimas

Vakarų Lietuvoje teikiame montavimo paslaugas, tačiau su galutiniu produktu taip pat gausite išsamią montavimo instrukciją. Darbams suteikiame 5 metų garantiją!

Veranda Plunge

Įsigykite standartinių matmenų aliuminio stoginę už geresnę kainą mūsų elektroninėje parduotuvėje!

Standartinės naudojamos spalvos stoginių profiliams yra:

 • Antracitas (RAL7016);
 • Tamsiai ruda (RAL8019);

Už papildomą mokėstį visada galime nudažyti profilius norima spalva iš RAL spalvų paletės.

Stoginės dangos pasirinkimas

Galite rinktis iš dviejų stogo dangų: polikarbonato ir grūdinto stiklo.

Polikarbonatas – tai itin tvirtas ir skaidrus plastikas, atsparus smūgiams. Galite rinktis skaidrią, bronzinės (rudos) arba baltos spalvos dangą. Tarnauja iki 18 metų.

Grūdintas stiklas yra padengtas purvui ir lietui atsparia medžiaga, dėl to ilgiau išlieka švarus bei skaidrus. Dėl ilgo tarnavimo laiko (iki 30 metų) itin populiarus tarp klientų. Galite rinktis iš skaidraus arba tonuoto (pilkai/rudai) stiklo.

Ka reikėtų žinoti prieš įsigyjant stoginę?

 

Stoginės pagrindo paruošimas

Stoginės kolonos turi stovėti ant tvirto pagrindo, kad per laiką ji nepradėtų vaikščioti. Tam puikiai tinka betoniniai poliai. Stoginė gali būti statoma ant jau pastatytos terasos, tačiau turėtų būti įsitikinta, kad ji ženkliai nevaikščios.

Stoginės atramos paruošimas

Stoginei pritvirtinti prie sieno ypatingas pasiruošimas nereikalingas, stoginę galima tvirtinti tiek į plytinį, tiek į medinį, tiek į tinkuotą fasadą. Montuojant į tinkuotą fasadą reikėtų įsivertinti esamo šiltinimo sluoksnio storį.

Lietaus vandens nuvedimas

Vienoje iš pasirinktų kolonų bus įmontuoas lietvamzdis nuo vandens surinkimo sistemos, todėl reikėtų pagalvoti ar net pasiruošti vandens drenažą lietaus vandens tolimesniam nukreipimui.

Pasimetęs statybininka laikantis stoginės montavimo instrukciją

Partneriai:

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą, ir mes jums pateiksime pasiūlymą per 1 darbo dieną!

Susisiekime

Kontaktai

Tel. numeris

+370 699 57840

+370 625 89910

El. paštas

info@ekoska.lt

}

Darbo laikas

I-IV 8:30 - 17:00

V 8:30 - 16:00

VI, VII - nedirbame

  Pateikti užklausą

  Dominantis produktas:

  Aliuminio spalva:

  Papildomos paslaugos:

  Kur mes

  Adresas

  Gamyklos g. 31D

  Mažeikiai

  Lietuva