+370 699 57840 , +370 625 89910 info@ekoska.lt

Stoginės

Gaminame ir montuojame stogines prie namo, terasai, pavėsinei, automobiliui ar kitiems poreikiams. Tai ilgaamžis sprendimas Jūsų namams.

Mūsų gaminamos stoginės iš tvirtos aliuminio profilių konstrukcijos pasižymi aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu, kurį gali patvirtinti ne vienas per 15 įmonės gyvavimo metų aplankytas klientas.

Ilgaamžiškumas

Gamybai naudojame patvarius aliuminio profilius. Konstrukcija atlaiko ir gausų sniegą žiemą, ir stiprius vėjus rudenį, tad yra išties ilgaamžė. Be to, stoginėje įmontuojama integruota lietaus vandens surinkimo sistema.

Dangos pasirinkimas

Galite rinktis iš dviejų stogo dangų: polikarbonato ir grūdinto stiklo.

Polikarbonatas – tai itin tvirtas ir skaidrus plastikas, atsparus smūgiams. Galite rinktis skaidrią, bronzinės (rudos) arba baltos spalvos dangą. Tarnauja iki 18 metų.

Grūdintas stiklas yra padengtas purvui ir lietui atsparia medžiaga, dėl to ilgiau išlieka švarus bei skaidrus. Dėl ilgo tanavimo laiko (iki 30 metų) itin populiarus tarp klientų. Galite rinktis iš skaidraus arba tonuoto (pilkai/rudai) stiklo.

Montavimas

Vakarų Lietuvoje teikiame montavimo paslaugas, tačiau su galutiniu produktu taip pat gausite išsamią montavimo instrukciją. Darbams suteikiame 5 metų garantiją!